Narzędzia osobiste
Jesteś w: Strona główna Menu przedmiotowe Kariera Praca Kierownik Zespołu Zarządzania Sieciami Informatycznymi
Menu przedmiotowe

Kierownik Zespołu Zarządzania Sieciami Informatycznymi

praca

P. P. „PORTY LOTNICZE” (PPL)

zajmuje się m.in. budową i eksploatacją lotnisk oraz świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych.

Wizytówką „Portów Lotniczych” jest Lotnisko Chopina w Warszawie.
laureat nagród przyznawanych przez niezależnych ekspertów i Klientów m.in. Superbrands i Firma Przyjazna Klientowi, Perła Polskiej Gospodarki.

Obecnie poszukujemy:

Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja;
      • Staż pracy – pożądany w środowisku teleinformatycznym - w obszarze sieci informatycznych: 5 lat, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym;
      • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem oraz wdrażaniu projektów informatycznych;
      • Dobra znajomość systemów informatycznych, bezpieczeństwa teleinformatycznego, sieci (LAN, WAN, SAN) w tym rozwiązań Cisco i Juniper (potwierdzona szkoleniami i certyfikatami);
      • Pożądane doświadczenie w zakresie umów informatycznych; mile widziana znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
      • Znajomość zagadnień związanych z dobrymi praktykami w zarządzaniu informatyką ITIL;
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
      • Wymagane kompetencje: sumienność, komunikatywność, myślenie analityczne, skuteczność, świadomość biznesowa, umiejętność zarządzania zespołem.

 Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzorowanie i koordynowanie działań zapewniających efektywną, bezawaryjną i bezpieczną pracę infrastruktury sieciowej i telekomunikacyjnej Przedsiębiorstwa; nadzór nad administrowaniem osprzętem aktywnym dla sieci lokalnych i rozległych;
  • Nadzorowanie działań dotyczących zapewnienia dostępu do sieci Internet komórkom organizacyjnym PPL i użytkownikom zewnętrznym;
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją strategii wykorzystania Internetu i Intranetu przez użytkowników;
  • Zarządzanie procesem wczesnego wykrywania naruszeń bezpieczeństwa w krytycznych systemach w sieci informatycznej PPL;
  • Opracowywanie i uzgadnianie procedur monitorowania i informowania o nieprawidłowościach funkcjonowania sieci i systemów informatycznych;
  • Analizowanie potrzeb i opracowywanie planów rozwoju sieci komputerowych lokalnych i sieci rozległej Przedsiębiorstwa;
  • Udział w procesie przygotowania kontraktów, odbioru i eksploatacji modernizowanej infrastruktury sieciowej i telekomunikacyjnej oraz implementowanej nowej technologii teleinformatycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w zakresie obsługiwanych pasażerów rynku lotniczego w Polsce (więcej na www.lotnisko-chopina.pl).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych m.in. opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Powszechny system czasu pracy.

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O SKŁADANIE OFERT DO DNIA 18.09.2012 r.

WYŁĄCZNIE ELEKTRONICZNIE PRZEZ SYSTEM:  E-REKRUTER

Kompletna oferta powinna zawierać: CV, list motywacyjny, kserokopie ukończonych uczelni, kursów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P. P. „Porty Lotnicze“ z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“

Do procesu selekcji będą dopuszczone tylko dokumenty zawierające powyższą klauzulę i podpis.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

dol